Skip to main content

Popular

Recent

Poznaj naszą ofertę na przyjęcia okolicznościowe

W naszym ośrodku organizujemy przyjęcia okolicznościowe, które na długo pozostają w pamięci naszych Gości.

Ważne wydarzenia w życiu – wesela, jubileusze czy chrzciny to momenty, które wymagają wyjątkowej oprawy.  Jeśli marzysz o uroczystości pełnej magii, w otoczeniu przyrody i z dala od miejskiego zgiełku, to jesteś we właściwym miejscu. Jesteśmy gotowi zrealizować Twoje marzenia o idealnym przyjęciu, niezależnie od tego, czy planujesz uroczystość rodziną, firmową, czy też integracyjną dla pracowników.

Nasza oferta na przyjęcia okolicznościowe obejmuje:

 • Wesela
 • Komunie
 • Chrzciny
 • Uroczystości okolicznościowe
 • Zjazdy rodzinne
 • Konferencje (sprawdź też ofertę na eventy nad morzem)
 • Imprezy firmowe
 • Ogniska
1
17

Dlaczego warto zaufać jakości Baltic Inn?

Kompleks Baltic Inn jest przygotowany by przyjąć Ciebie i Twoich gości. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że wasze najważniejsze momenty będziecie mogli celebrować w przepięknej scenerii, zapewaniającej idealne warunki do wznoszenia toastów za najważniejsze momenty w życiu.

Nasza doświadczona kadra zadba o każdy detal sprawiając,  Twoje wydarzenie stanie się niezapomnianym przeżyciem. Oferujemy:

 1. Indywidualne podejście: Dostosowujemy się do Twoich potrzeb, ustalając ceny i szczegóły organizacyjne indywidualnie, z myślą o Twojej satysfakcji.
 2. Profesjonalizm: Oddaj organizację swojego przyjęcia w ręce profesjonalistów. Nasz wykwalifikowany personel posiada bogate doświadczenie w obsłudze różnorodnych wydarzeń okolicznościowych.
 3. Pełna obsługa: Skoncentruj  całą swoją uwagę na celebrowaniu chwil, zamiast martwić się organizacją. My zatroszczymy się o wszystkie szczegóły, tworząc atmosferę, w której każda okazja staje się wyjątkowa.
 4. Dostosowane menu: Koszty organizacji uzależnione są od doboru menu oraz liczby uczestników. Gwarantujemy, że dostosujemy ofertę kulinarnej uczty do Twoich oczekiwań.

Pozwól nam uczynić Twoją uroczystość niezapomnianą! Z nami każda okazja staje się wyjątkowa, a organizacja przyjęcia dla Ciebie to dla nas czysta przyjemność.

 

Chcesz spędzić wyjątkowe chwile, delektując się nimi w  pełni?

Zadzwoń i poznaj szczegóły:

TEL. (+48) 78 403 12 69
TEL. (+48) 91 386 31 25
E-MAIL: RECEPCJA@BALTICINN.PL