Skip to main content

AKTYWNY SENIOR

Ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn oferuje moc atrakcji nie tylko dla najmłodszych, ale również nieco starszych Gości. W ofercie naszego  hotelu przygotowaliśmy pakiet skierowany w stronę seniorów marzących o aktywnym wypoczynku nad morzem. Jesteśmy przygotowani do przyjęcia zarówno osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Mnóstwo zieleni, ścieżki rowerowe, malownicza plaża – wszystko to powoduje, że pobyt w naszym ośrodku to sama przyjemność.

Pakiet Aktywny Senior

Oferowany przez nas pakiet obejmuje:

  • 7 noclegów,
  • wyżywienie,
  • bezpłatny wynajem rowerów
  • dostęp do zaplecza rekreacyjno – sportowego naszego hotelu.

Ośrodek Baltic Inn zapewnia, w ramach pakietu Aktywny senior  dostęp do basenu, SPA oraz sauny, przez co każda z osób ma szansę spędzić wolny czas dokładnie tak, jak to sobie wymarzy. W celu zapewnienia jeszcze wyższego komfortu, oferujemy również zabiegi odnowy biologicznej.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi pakietami naszego ośrodka wczasowego. Znajduje się on zaledwie 150 metrów od morza, co gwarantuje komfortowy wypoczynek w bardzo urokliwym miejscu. Jednocześnie komfortowe pokoje i apartamenty zapewniają idealne warunki do odpoczynku w najlepszy dla seniorów sposób. Liczne udogodnienia, odpowiednia infrastruktura oraz nowoczesne rozwiązania sprawiają, że nasz ośrodek wypoczynkowy nad morzem jest przyjazny każdemu, także osobom niepełnosprawnym i z trudnościami w poruszaniu się.

Wszystko to powoduje, że z usług naszego ośrodka wczasowego może skorzystać dosłownie każda osoba. W swojej ofercie posiadamy pokoje 2-osobowe, a także apartamenty 4-osobowe dostępne w różnych standardach. Dzięki temu każdy nasz Gość może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich możliwości oraz potrzeb.

Standardowe wyposażenie pokoju to telewizor, ręczniki, sprzęt plażowy oraz lodówka. Przestronne wnętrza i czyste pokoje zapewniają doskonały wypoczynek dla całej rodziny. W apartamentach nasi Goście maja do dyspozycji także w pełni wyposażone aneksy kuchenne.

Aktywny senior – odpoczynek w najlepszych warunkach

Nasz ośrodek to przestrzeń idealna, by przyjąć seniorów dosłownie w każdym wieku. Zapewniamy wiele atrakcji, jak na przykład rowery, kijki Nordic Walking, saunę, basen, salę fitness czy też SPA. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów powoduje, że każdy senior będzie czuł się w odpowiedni sposób otoczony opieką. W każdym z pokojów i apartamentów znajduje się łazienka, co gwarantuje wysoki komfort przebywania w naszych przestrzeniach. Oprócz tego bezpośredni kontakt z plażą i rozbudowaną infrastrukturą rowerową powoduje, że każda osoba ma okazję zażyć relaksu dokładnie w takiej formie, jakiej oczekuje.

Ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn posiada podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz windy. Dzięki temu żadna osoba nie jest w naszych przestrzeniach wykluczona i jesteśmy przygotowani, by sprostać oczekiwaniom każdego naszego Gościa. W swoich pokojach posiadamy zarówno łóżka małżeńskie, jak i pojedyncze. Apartamenty posiadają komfortowe kanapy oraz biurko, przy którym można w wygodny sposób pracować. Dodatkowo znaleźć w nich można stół do spożywania posiłków oraz aneks kuchenny. Dzięki temu wszystko to, co najważniejsze, znajduje się pod ręką.

Pakiet obejmuje

7 noclegów z wyżywieniem Hp,

bezpłatne korzystanie z rowerów,

korzystanie z kijków Nordic Walking,

pakiet powitalny w barze

bezpłatne WI- FI

Maj 05.05-5.06.2024r.

1575os.
  • * Cena za 1 osobę w pokoju dwuosobowym

Czerwiec 06-23.06.2024r.

1750os.
  • * Cena za 1 osobę w pokoju dwuosobowym

Wrzesień 01-31.09.2024r.

1575os.
  • * Cena za 1 osobę w pokoju dwuosobowym

Październik 01-13.10.2024r

1420os.
  • * Cena za 1 osobę w pokoju dwuosobowym