Skip to main content

DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY  ,,BOŻE CIAŁO”

Marzysz o tym, aby w okresie Bożego Ciała wyjechać na kilka dni nad morze? Jeśli tak, to oferta naszego ośrodka wczasowego jest skierowana właśnie dla Ciebie! Proponujemy zakwaterowanie w bardzo komfortowych oraz bogato wyposażonych pokojach gotowych do przyjęcia całej rodziny. Nasz hotel znajduje się zaledwie 150 metrów od morza. To doskonała lokalizacja, by cieszyć się komfortowym wypoczynkiem w niezwykle urokliwym miejscu.

W swojej ofercie posiadamy wszystko to, czego trzeba do wygodnego spędzenia weekendu czerwcowego. Dysponujemy placem zabaw dla dzieci, a także siłownią dla spragnionych wysiłku fizycznego. Oprócz tego oferujemy również basen, saunę oraz SPA – każdy znajdzie coś dla siebie! Ośrodek wczasowy Baltic Inn znajduje się w przepięknej okolicy pełnej lasów i ścieżek rowerowych. Jest to więc miejsce idealne na rodzinne wyjazdy lub spacery.

Oferowany przez nas pakiet Boże Ciało obejmuje 3 noclegi z wyżywieniem. Zapewniamy moc atrakcji, z wieczorkiem grillowo-tanecznym na czele!

Pakiet obejmuje

– 3 noclegi w pokoju dwuosobowym z wyżywieniem HB ,
– 1 wieczór grillowo-taneczny,
– bezpłatne korzystanie z rowerów,
– bezpłatne korzystanie z kijków Nordic -Walking ,
– bezpłatne Wi- Fi

30.05 – 02.06.2024r.

13992 os.
  • * Cena za dwie osoby w pokoju dwuosobowym.