Skip to main content

Popular

Recent

Wyżywienie

Celem naszego ośrodka wczasowego Baltic Inn jest zapewnienie idealnych warunków do odpoczynku i relaksu dla całej rodziny. Dbają o to nie tylko przestronne pokoje o podwyższonym standardzie i liczne atrakcje znajdujące się na terenie ośrodka, ale również oferowane przez nas wyżywienie.

Odżywiaj się zdrowo i wypoczywaj z nami!

W ramach prowadzonych działań zapewniamy zarówno śniadania, jak i obiadokolacje. Posiłki przygotowywane są przez wykształconych i doświadczonych kucharzy, dzięki czemu podawane dania sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. Nasze wyżywienie jest skomponowane tak, by dostarczyć Tobie i Twoim najbliższym nie tylko wszystkich niezbędnych składników odżywczych, ale też przyjemności, która płynie ze spożywania posiłków w atmosferze relaksu i spokoju.

Wyżywienie – co oferujemy?

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego dbamy o to, by przygotowywany posiłek dostarczył możliwie największą dawkę energii i witamin. Pracujemy już od bardzo wczesnych godzin, by między 8:00, a 11:00 podać odpowiednio przyrządzone śniadanie. Dbamy o to, by każda z osób mogła spożyć posiłek zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami, dlatego oferujemy zarówno dania mięsne, jak i bezmięsne – w naszym śniadaniowym menu każdy wczasowicz znajdzie coś dla siebie.

1
5

Smaczna obiadokolacja dla każdego

Nasz szef kuchni wraz z całym zespołem troszczy się o to, by każdy z Gości był zadowolony z serwowanych dań. Specjałem naszego ośrodka wypoczynkowego jest zdecydowanie kuchnia polska. Szczególny nacisk kładziemy przede wszystkim na ryby, których w naszym regionie jest pod dostatkiem. Bogaty wybór surówek, warzyw oraz dodatków sprawia, że dania nie tylko znakomicie smakują, ale oprócz tego doskonale prezentują się na talerzu.

Wyżywienie w zgodzie z Twoim rytmem!

Dania obiadowe wydawane są w godzinach 16:00 – 19:00. Sprawia to, że po całodniowym wyjeździe lub odpoczynku na plaży można wrócić do ośrodka wczasowego na gotowy i ciepły posiłek. W zależności od preferencji obiadokolacje mogą być mięsne, mączne lub rybne. Godziny serwowania kolacji w Batic Inn pozwalają na pełną swobodę! Nie musisz dostosowywać swoich planów do nad – to my dopasujemy się do Ciebie, Twoich potrzeb i preferencji, aby pobyt w naszym ośrodku nad morzem był czasem pełnej swobody.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka wczasowego w Pogorzelicy oraz do skosztowania dań naszego szefa kuchni. Bogactwo smaków i aromatów powoduje, że każda z osób znajdzie w naszym menu najodpowiedniejsze danie dla siebie.