Skip to main content

Popular

Recent

Wyżywienie

Celem naszego ośrodka wczasowego Baltic Inn jest zapewnienie wysokiego komfortu odpoczynku i relaksu dla całej rodziny. Dbają o to nie tylko przestronne pokoje o podwyższonym standardzie i liczne atrakcje znajdujące się na terenie ośrodka, ale również oferowane przez nas wyżywienie. W ramach prowadzonych działań zapewniamy zarówno śniadania, jak i obiadokolacje. Posiłki przygotowywane są przez wykształconych i doświadczonych kucharzy, dzięki czemu podawane dania sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających wczasowiczów.

Wyżywienie – co oferujemy?

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego dbamy o to, by przygotowywany posiłek dostarczył możliwie największą dawkę energii i witamin. Pracujemy już od bardzo wczesnych godzin, by między 8:00, a 11:00 podać odpowiednio przyrządzone śniadanie. Dbamy o to, by każda z osób mogła spożyć posiłek zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami, dlatego oferujemy zarówno dania mięsne, jak i bezmięsne – każdy wczasowicz znajdzie coś dla siebie.

Smaczna obiadokolacja dla każdego

Nasz szef kuchni wraz z całym zespołem troszczy się o to, by każdy z Gości był zadowolony z serwowanych dań. Specjałem naszego ośrodka wypoczynkowego jest zdecydowanie kuchnia polska. Szczególny nacisk kładziemy przede wszystkim na ryby, których w naszym regionie jest pod dostatkiem. Bogaty wybór surówek, warzyw oraz dodatków sprawia, że dania nie tylko znakomicie smakują, ale oprócz tego doskonale prezentują się na talerzu, niczym w najdroższych restauracjach z gwiazdką Michelin.

Dania obiadowe wydawane są w godzinach 16:00 – 19:00. Sprawia to, że po całodniowym wyjeździe lub odpoczynku na plaży można wrócić do ośrodka wczasowego na gotowy i ciepły posiłek. W zależności od preferencji obiadokolacje mogą być mięsne, mączne lub rybne.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka wczasowego w Pogorzelicy oraz do skosztowania dań naszego szefa kuchni. Bogactwo smaków i aromatów powoduje, że każda z osób znajdzie w naszym menu najodpowiedniejsze danie dla siebie.