Skip to main content

Popular

Recent

Urlopy dla rodzin z dziećmi

OŚRODEK PRZYJAZNY RODZINOM Z DZIEĆMI

Jest to propozycja idealna przede wszystkim dla rodziców, którzy pragną podczas urlopu nacieszyć się maksymalnym spokojem i relaksem. Dzieci będą miały zapewnianą odpowiednią opiekę, a ich rodzice mogą ten czas spędzić razem – pójść na spacer po plaży lub wybrać się na obiad we dwoje. W pokoju dla dzieci jest dostępnych wiele zabawek oraz różnego rodzaju gier, które zapewnią doskonale spędzony czas w gronie swoich rówieśników.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Atrakcje, jakimi dysponuje nasz ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn są gwarancją, że każde dziecko znajdzie najodpowiedniejszą rozrywkę dla siebie. Plac zabaw czy kort tenisowy – to tylko przykład miejsc, w których dzieci w różnym wieku mogą zażyć nieco ruchu, a przy tym doskonale się bawić. Baltic Inn to miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie atrakcję, która odpowiada jego wiekowi oraz zainteresowaniom.

UDOGODNIENIA

Poza udogodnieniami dla rodziców nasz ośrodek wypoczynkowy zapewnia także znaczące udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz poruszających się na wózkach inwalidzkich. Cały teren wyposażony jest w podjazdy dla wózków, a wszystkie budynki posiadają windy. Powoduje to, że osoby z trudnościami w poruszaniu się są w pełni samodzielne.

Dokładamy wszelkich starań aby rodziny z dziećmi posiadały u nas jak najlepsze warunki do wypoczynku.