Skip to main content

Popular

Recent

W naszym ośrodku wypoczynkowym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy moc atrakcji nie tylko dla osób dorosłych (SPA i wieczorki taneczne), ale również dla dzieci. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o specjalnie przygotowanym pokoju dla dzieci, gdzie nasi najmłodsi Goście mogą się do woli bawić w towarzystwie swoich rówieśników. Nasi animatorzy zadbają, aby pobyt w ośrodku był dla każdego dziecka prawdziwą przygodą.

Zabawa na świeżym powietrzu to podstawa!

Komfortowe apartamenty nad morzem Pogorzelica, z zapleczem dla dzieci, do odkrywania nowych zainteresowań to jednak nie wszystko! Oprócz tego na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego znajduje się bogato wyposażony plac zabaw oraz profesjonalny kort tenisowy. Dzięki temu możliwe jest spędzenie czasu wspólnie z dzieckiem na łonie natury w aktywny i ciekawy dla najmłodszych sposób. Na żądnych przygód, małych odkrywców i ich rodziców czekają też rowery, kijki i nieograniczone możliwości, jakie zapewnia nasza lokalizacja.

Szeroka oferta – atrakcje dla dzieci w Baltic Inn

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego ośrodka wypoczynkowego. Liczne atrakcje i udogodnienia powodują, że każda z osób będzie usatysfakcjonowana z pobytu w Baltic Inn – miejscu, w którym każdy, niezależnie od wieku może zakosztować upragnionego relaksu, odpoczynku i zabawy.

 

Nie czekaj i sprawdź, co przygotowaliśmy

dla Ciebie i Twojej rodziny!

Wczasy nad morzem

dla rodzin z dziećmi

OŚRODEK PRZYJAZNY DZIECIOM

Baltic Resort Pogorzelica to propozycja idealna przede wszystkim dla rodziców, którzy pragną podczas urlopu nacieszyć się maksymalnym spokojem i relaksem. Nasz ośrodek wczasowy nad morzem zapewnia atrakcje dla dzieci, dzięki którym najmłodsi goście w każdym wieku mają zapewnianą odpowiednią opiekę, a ich rodzice mogą ten czas zagospodarować w zgodzi z własnymi potrzebami.

Atrakcje dla dzieci to przestrzeń dla Ciebie!

W czasie, w którym dzieci mają zapewnioną kreatywną rozrywkę, ich rodzice zyskują szansę na głęboki odpoczynek w zgodzie z tym, czego im aktualnie potrzeba. Mogą skorzystać z chwili dla siebie – pójść na spacer po plaży, wykorzystać nasze zaplecze SPA lub wybrać się na obiad we dwoje. W pokoju dla dzieci jest dostępnych wiele zabawek oraz różnego rodzaju gier, które zapewnią doskonale spędzony czas w gronie swoich rówieśników tak, że nieobecność opiekunów będzie okazją do treningu samodzielności u najmłodszych Gości.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Atrakcje, jakimi dysponuje nasz ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn, są gwarancją, że każde dziecko znajdzie aktywności i rozrywkę idealnie dopasowaną do jego potrzeb.  Tworząc zaplecze dla dzieci, wzięliśmy po uwagę wiek naszych najmłodszych Gości, aby każdemu z nich zaproponować zabawy dopasowane do jego możliwości.

Moc możliwości z Baltic Inn 

Plac zabaw czy kort tenisowy – to tylko przykład miejsc, w których dzieci w różnym wieku mogą zażyć nieco ruchu, a przy tym doskonale się bawić. To także świetny czas do odkrywania pomysłów na rozrywkę dla całej rodziny i zajęcia, które zachęcą do działania wspólnie z rodzicami czy rodzeństwem. Czas wakacji nad morzem w Baltic Inn może się dla całej rodziny okazać szansą na zbudowanie fantastycznych relacji!

 

Nasz ośrodek wypoczynkowy w Pogorzelicy to miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie atrakcje dla siebie!

Dokładamy wszelkich starań, aby rodziny z dziećmi znalazły u nas jak najlepsze warunki do wypoczynku.