Położenie hotelu

Poznaj okolicę, w której mieści się nasz obiekt

Rewal to gmina, która rok do roku jest w czołówce najpopularniejszych letnich destynacji Polaków (top 4 gmin w 2022 i top 3 w 2023 r. wg GUS). Większość turystów odwiedza najbardziej zatłoczone miejscowości wybrzeża, ale ta gmina to nie tylko sam Rewal. Hotele mieszczące się w Pogorzelicy przyciągają coraz więcej turystów, którzy wolą wypoczywać z dala od tłumów, ale wciąż w jednej z najciekawszych turystycznie i przyrodniczo okolic regionu.


Baltic Inn znajdziesz:

Baltic Inn znajdziesz:

  • 150 m od plaży,
  • 150 m od głównego miejskiego deptaku,
  • 1 km od stacji kolejki wąskotorowej,
  • 1,5 km od sąsiedniego Trzęsacza,
  • 2,5 km od rezerwatu przyrody Liwia Łuża,
  • 5,5 km od Rewala znajdującego się za Trzęsaczem.

W samym obiekcie znajduje się centrum relaksu, restauracja, korty tenisowe i basen, a w najbliższym sąsiedztwie puby, kawiarnie i wszystkie inne nadmorskie atrakcje.

Pogorzelica to urocza miejscowość połączona z Niechorzem, skąd z kolei spacerem wśród Alei Róż można dojść do Rewala. Razem to urocza trasa na rowerowe i piesze wycieczki!

Dalsza okolica – gmina Rewal

Dalsza okolica – gmina Rewal

Hotele w Pogorzelicy warto wybrać choćby dlatego, że są położone niedaleko unikatowych atrakcji Pomorza Zachodniego, takich jak:

  • dom letniskowy należący kiedyś do Ewy Braun i tzw. „krzywy domek” w Pobierowie
  • Zabytkowa latarnia morska i Park Miniatur w Niechorzu
  • Park Wieloryba i spektakularny punkt widokowy w Rewalu
  • Hotel mieści się też blisko najsłynniejszych nad polskim morzem ruin w Trzęsaczu

Wszystko to w odległości najwyżej kilkunastu kilometrów, które można z przyjemnością pokonać dzięki rowerowi wypożyczonemu bezpośrednio na terenie obiektu i drodze rowerowej Velo Baltica.

Doskonała lokalizacja Baltic Inn

Doskonała lokalizacja Baltic Inn - tuż obok zejścia nad morze

Pogorzelica to wręcz doskonale położona miejscowość z licznymi atrakcjami dla całej rodziny. Wspomnieć w tym miejscu należy chociażby o oceanarium w Niechorzu, Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, a także parku linowym. Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać atrakcje okolicy wykraczające poza sam Rewal. Hotele w Pogorzelicy to bliskość wszystkich tych miejsc, ale też coś jeszcze: cisza i spokój. W ramach prowadzonej od wielu lat działalności, przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich najbliższych ofertę w Pogorzelicy: noclegi z wyżywieniem. Znakomicie usytuowany ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych nawet najbardziej wymagających Gości.

Wszystko, co najlepsze nad polskim morzem z Baltic Inn

Masz pytania to zadzwoń +48 78 403 12 69

Zarezerwuj wczasy Wyślij pytanie
+48 78 403 12 69 Rezerwacja