Skip to main content

Popular

Recent

Położenie hotelu

Baltic Inn

Któż z nas nie marzy o weekendzie spędzonym poza domem, wśród pięknej przyrody, nad samym morzem…

Teraz Twoje marzenia mogą stać się realnym celem, który pomożemy Ci osiagnąć! W ramach prowadzonej od wielu lat działalności, przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich najbliższych ofertę Pogorzelica noclegi z wyżywieniem.

Znakomicie usytuowany ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych nawet najbardziej wymagających Gości.

Wczasy nad morzem – sprawdź, co oferujemy!

Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu chwili wytchnienia i kilku dni spędzonych poza domem. W takiej sytuacji oferta naszego ośrodka wypoczynkowego wydaje się być idealna! Zatem jeśli przeglądasz oferty Pogorzelica ośrodki wczasowe z basenem – dlaczego powinieneś wybrać nas?

Baltic Inn znajduje się w niezwykle malowniczo położonej części Pogorzelicy. W najbliższej okolicy hotelu znajdują się parki i lasy. Tak bardzo namacalna bliskość natury powoduje, że każda osoba znajdzie najodpowiedniejszą dla siebie formę relaksu. Można zdecydować się na piesze wędrówki lub na wycieczki rowerowe w bardzo urokliwych miejscach. Dodatkowo ze swojej strony oferujemy również dostęp do basenu, siłowni, kortu tenisowego oraz SPA.

Doskonała lokalizacja ośrodka wypoczynkowego sprawia, że każda osoba, niezależnie od wieku, będzie miała zapewnione odpowiednie warunki do wypoczynku. Nasz obiekt znajduje się bowiem zaledwie 150 metrów od morza. Taka bliskość plaży sprosta oczekiwaniom zarówno dzieci, jak i całej rodziny. Można zdecydować się na spacer z kijkami Nordic Walking wzdłuż linii brzegowej, a także na opalanie się na plaży lub ulubione sporty wodne i plażowe. Twoje możliwości są nieograniczone z naszą ofertą!

Doskonała lokalizacja Baltic Inn

Pogorzelica to wręcz doskonale położona miejscowość z licznymi atrakcjami dla całej rodziny. Wspomnieć w tym miejscu należy chociażby o oceanarium w Niechorzu, Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, a także parku linowym. Oprócz tego, w bezpośrednim sąsiedztwie, znajdują się liczne szlaki, które można przemierzyć zarówno pieszo, jak i na rowerze. Bez względu więc na to, czy jesteś fanem natury, czy jednak preferujesz zwiedzanie zabytków i regionalnych muzeów, w Pogorzelicy oraz najbliższej okolicy znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz!

 

Gotowi do odkrywania uroków polskiego morza z Baltic Inn?