Eventy nad morzem

Kilkadziesiąt pokoi, własne zaplecze gastronomiczne, korty tenisowe, centrum relaksu i basen – to dzięki nim może się okazać, że Baltic Inn to lepsze rozwiązanie na konferencję, niż zwykły hotel. Zachodniopomorskie jest województwem bogatym w bazę noclegową, ale trudno o ośrodek, w którym wszystko jest w jednym miejscu. I to w leśnej ciszy, tylko 150 m od morskiego brzegu.

Ośrodek lub centrum relaksu nad morzem na konferencję?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkim odpowiada klimat zwyczajnego hotelu. Baltic Inn to jednak coś więcej. Ten ośrodek w Pogorzelicy powstał z myślą o obsłudze imprez zorganizowanych, takich jak konferencje. Nasza oferta to m.in.:

  • sala konferencyjna na 100 osób
  • kilkadziesiąt pokoi 2-4-osobowych
  • własna stołówka i kuchnia

Dzięki temu Twoje wydarzenie może być świetnie zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Na terenie obiektu łatwo można zaparkować, a własne tereny zielone i korty pozwalają miło spędzić czas również po konferencji.

Ośrodek z basenem idealny na Twój event

W Pogorzelicy odbywały się już m.in. takie eventy, jak: 

  • zloty,
  • wystąpienia,
  • zjazdy rodzinne,
  • urodziny
  • czy imprezy tematyczne.

Coraz więcej osób przekonuje się, że od hałaśliwych ośrodków w miastach czy przy trasie lepiej sprawdzają się ośrodki czy centrum relaksu nad morzem. Zachodniopomorskie to rejon unikalny przyrodniczo w skali regionu, a szczególnie dotyczy to okolic Pogorzelicy. Teren Natura 2000, rezerwaty przyrody, międzynarodowe trasy rowerowe – wszystko to sprawia, że goście z przyjemnością spędzą czas na Twoim evencie.

W Baltic Inn łączymy profesjonalną obsługę konferencji ze świetną ofertą kulinarną i niebanalną rozrywką na koniec dnia. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Centrum relaksu nad morzem (zachodniopomorskie) na wyjazd integracyjny

Doskonale wiemy, czego potrzeba, by wyjazd integracyjny był udany. Z punktu widzenia organizatora liczy się dobra infrastruktura: sala konferencyjna nad morzem na 100 osób, odpowiednia liczba pokoi i pełne wyżywienie na miejscu. Uczestnikom zależy na tym, by nie był to kolejny nudny wyjazd, lecz coś niezwykłego. Docenią basen i centrum relaksu na miejscu, a także plażę tuż za wydmami. Nasza kuchnia jest w stanie obsłużyć nawet duże, kilkudniowe wydarzenia, a pokoje i apartamenty w różnych konfiguracjach swobodnie pomieszczą pracowników i menadżerów firmy. Obiekt mieści się w spokojnej okolicy, na ogrodzonym terenie, idealnym do organizacji również outdoorowych imprez integracyjnych. Na miejscu zapewniamy kilkadziesiąt miejsc parkingowych.

Jeśli chodzi o woj. zachodniopomorskie, hotele z centrum relaksu i basenem 150 metrów od plaży rzadkość – dlatego zapraszamy do Pogorzelicy, gdzie wspólnie zorganizujemy Państwa wydarzenie.

Wieczór panieński i wesele w hotelu

Zapraszamy również rodziny, które pragną zyskać wyjątkową oprawę wesela w hotelu nad morzem czy w ośrodku takim, jak nasz. Baltic Inn chętnie gości uczestniczki wieczorów panieńskich, które doceniają naszą niebanalną ofertę centrum relaksu w połączeniu z bliskością natury. W tym miejscu można się wyciszyć i zapomnieć o całym świecie, pływając w basenie, spacerując morskim brzegiem lub korzystając z imprezowych atrakcji Pogorzelicy. Wszystko to tuż obok wygodnego apartamentu z własną kuchnią.

Ale nasza oferta nie kończy się na wieczorze panieńskim. Nad morzem warto też zorganizować samą imprezę weselną. Otoczenie sosnowego lasu i ogrodzony teren to idealna lokalizacja na imprezę zamkniętą. W ośrodku Baltic Inn znajduje się 100-osobowa sala, a nasi kucharze dołożą wszelkich starań, by spełnić wszystkie kulinarne wymagania. Na miejscu jest kilkadziesiąt pokoi, więc dla każdego z gości znajdzie się wygodny pokój lub apartament. Parę Młodą zapraszamy do naszego apartamentu Lux.

Eventy nad morzem – tylko z  Baltic Inn!

Nie jest żadną tajemnicą, że odpowiednia integracja zespołu  to klucz do sukcesu każdej firmy. Dlatego właśnie coraz częściej przedsiębiorstwa z różnych branż poszukują odpowiedniego miejsca do zorganizowania bankietu, przyjęcia dla swoich pracowników, konferencji lub szkolenia. Nasza sala konferencyjna oferuje dokładnie to, czego przedsiębiorcy mogą oczekiwać! W unikatowej scenerii, w otoczeniu szerokiej oferty różnorodnych aktywności,  świetnej bazy gastronomicznej i rozrywkowej tworzy się atmosfera idealne dla rozwoju, integracji i wspólnej zabawy!

Sala konferencyjna dla firm

Bez względu na to, z jakiego regionu Polski jest Twoja firma, event nad morzem jest dokładnie tym, czego Twoi pracownicy oczekują po całym roku wytężonej pracy. W Baltic Inn zapewniamy możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez biznesowych aż do 100 uczestników. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dysponujemy nowoczesnymi wnętrzami, szeregiem rozrywek plenerowych oraz dostępem do morza, które znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od hotelu. Takie usytuowanie obiektu powoduje, że każda osoba będzie usatysfakcjonowana z pobytu w naszych przestrzeniach. Jednoczenie nasza lokalizacja zapewnia spokój, ciszę i idealne warunki do prowadzenia szkoleń i intensywnej pracy zespołowej w czasie przeznaczonym na rozwój kompetencji.

Zorganizuj przyjęcie firmowe

Każda firma powinna od czasu do czasu zorganizować swoim pracownikom wyjazd integracyjny. Może być on połączony ze szkoleniem lub po prostu z imprezą. Ze swojej strony zapewniamy nie tylko miejsce do przeprowadzenia eventu, ale również całe zaplecze – catering, dekorację oraz pomoc w organizacji całego wydarzenia. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już wiele tego typu imprez. Zdobyte w ten sposób doświadczenie jesteśmy w stanie przełożyć na zupełnie nowych Klientów chcących skorzystać z naszych usług.

Uczestnikom eventu komfortowe warunki pobytu oraz liczne atrakcje, takie jak na przykład basen, stół do bilarda, kort tenisowy czy też rowery, którymi można zwiedzić Pogorzelicę i najbliższą okolicę. Szeroka propozycja rozrywek powoduje, że z pewnością żaden uczestnik imprezy nie będzie się z nami nudził. Dodatkowo bezpośredni kontakt z plażą powoduje, że zaspokoimy potrzebę nawet tych najbardziej spragnionych morza osób.

Nie czekaj i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojej Firmy!

Masz pytania to zadzwoń +48 78 403 12 69

Zarezerwuj wczasy Wyślij pytanie
+48 78 403 12 69 Rezerwacja