Skip to main content

Popular

Recent

Pakiety wypoczynkowe nad morzem

Przygotowane przez nas pakiety wypoczynkowe to gwarancja, że każdy nasz Gość znajdzie najodpowiedniejszą propozycję zakwaterowania na swój krótki urlop lub spontaniczne wczasy nad morzem. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi pakiet na weekend, majówkę, a także ofertę przygotowaną specjalnie dla aktywnych seniorów.  Tak szeroka propozycja powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejszą ofertę dla swoich potrzeb lub wybierze prezent, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn -Pakiety

Propozycja hotelu Baltic Inn to przede wszystkim “weekend nad morzem”. Jest to oferta idealna dla tych wszystkich, którzy chcą, niezależnie od pory roku, wykorzystać końcówkę tygodnia i choć na moment zmienić swoje otoczenie, wynajmując pokój tuż nad samym morzem. Pakiet weekendowy na krótkie pobyty zawiera wszystko to, czego Ci potrzeba, włącznie z wyżywieniem. Nie czekaj i już dziś zaplanuj weekend dla siebie oraz swojej rodziny w niezwykle urokliwym miejscu! Pogorzelica noclegi z wyżywieniem to idealna opcja dla was.

Oprócz tego, oferujemy również pakiet “majówka nad morzem”. Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie długiego weekendu w  sąsiedztwie pięknej plaży oraz urokliwych miejsc, jakie można znaleźć w Pogorzelicy i jej najbliższej okolicy – oferta Baltic Inn jest właśnie dla Ciebie! Pakiet ten obejmuje 4 noclegi oraz pełne wyżywienie. Znakomita lokalizacja naszego obiektu powoduje, że z pewnością nie będziesz się nudzić – rowery, Nordic Walking, grille oraz zabawy taneczne, to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na Ciebie w Baltic Inn. Ośrodek wczasowy Pogorzelica czeka na Ciebie i Twoich bliskich!

Nasz hotel nad morzem Pogorzelica wychodzi tez na przeciw potrzebom osób, którzy celebrują jesień swojego życia. Aktywni, zaangażowani i gotowi na nowe doświadczenia seniorzy to grupa, która w naszym ośrodku znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Wybierając morze bałtyckie, Baltic Inn będzie dla nich idealną lokalizacją. Kameralny klimat jaki zapewnia Pogorzelica, centrum z pełnym zapleczem gastronomicznym, noclegi blisko morza, urokliwy las i dostęp do wielu aktywności na miejscu sprawi, że o każdej porze roku seniorzy poczują się u nas bardzo komfortowo wybierając pakiet “aktywny senior”.

Mówi się, że polska złota jesień to najpiękniejszy okres każdego roku, ale dla wielu turystów przyjazd w tym czasie nad polskie morze, nie jest już ta oczywisty. A szkoda! Poza niepowtarzalną feerią barw, spokojem i idealną dawką jodu, którą przynoszą jesienne wiatry, jesień nad Bałtykiem to świetny pomysł na podładowanie akumulatorów i czerpanie z ostatnich promieni słońca przed zimą. Wybierając nasz pakiet “październik nad morzem” nasi goście otrzymują komfortową bazę noclegową z wyżywieniem i zapleczem do całorocznych aktywności – rowerów i kijków Nordic Walking, szerokich i piaszczystych plaż oraz zapewniających relaksującą ciszę lasów.

 

Nie czekaj i już teraz zarezerwuj swój pobyt w Baltic Inn!

Weekend nad Morzem

 • Weekend nad morzem z wyżywieniem
  od 799 zł / 2 os.!

Aktywny senior

 • 7 noclegów
  z wyżywieniem
  od 1420 zł / os.

Majówka nad morzem

 • 4 noclegi z wyżywieniem Hb w formie bufetu
  od 920 zł / os.

Tygodniowa majówka

 • 7 noclegów z wyżywieniem
  od 1550 zł / os.

Długi Weekend Czerwcowy ,, Boże Ciało"

 • 3 noclegi z wyżywieniem
  od 1399 zł / os.