Skip to main content

Popular

Recent

Pakiety pobytowe nad morzem

Przygotowane przez nas pakiety wypoczynkowe to gwarancja, że każdy z Klientów znajdzie najodpowiedniejszą propozycję zakwaterowania na swój urlop. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi pakiet na weekend, majówkę, a także ofertę przygotowaną specjalnie dla aktywnych seniorów. Tak szeroka propozycja powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejszą ofertę dla swoich potrzeb.

Pakiety wypoczynkowe

Propozycja ośrodka wypoczynkowego Baltic Inn to przede wszystkim “weekend nad morzem”. Jest to propozycja idealna dla tych wszystkich, którzy chcą wykorzystać końcówkę tygodnia i choć na moment zmienić swoje otoczenie wynajmując pokój tuż nad samym morzem. Pakiet weekendowy zawiera wszystko to, czego Ci trzeba (w tym również wyżywienie). Nie czekaj i już dziś zaplanuj weekend dla siebie oraz swojej rodziny w niezwykle urokliwym miejscu!

Oprócz tego oferujemy również pakiet “majówka nad morzem”. Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie długiego weekendu w otoczeniu pięknej plaży oraz urokliwych miejsc w najbliższej okolicy – oferta Baltic Inn jest właśnie dla Ciebie! Pakiet ten obejmuje 4 noclegi oraz pełne wyżywienie. Znakomita lokalizacja naszego obiektu powoduje, że z pewnością nie będziesz się nudzić – rowery, Nordic Walking, grille oraz zabawy taneczne to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na Ciebie w naszym ośrodku w Pogorzelicy.

Nie czekaj i już teraz zarezerwuj swój pobyt w Baltic Inn! Poza wcześniej wspomnianymi oferujemy także długi weekend czerwcowy oraz pakiet “październik nad morzem”, który jest idealny dla osób chcących cieszyć się spokojem morza poza sezonem urlopowym.

Weekend nad Morzem

  • Weekend nad morzem z wyżywieniem
    od 775 zł / 2 os.!

Aktywny senior

  • Pakiet z wyżywieniem
    7 dni od 1290 zł / os.!

Październik nad morzem

  • 7 noclegów z wyżywieniem
    od 1050 zł / os.