Skip to main content

TYGODNIOWA MAJÓWKA

Majówka to idealny czas na rodzinny wyjazd lub odpoczynek w gronie przyjaciół!  Kilka dni poza domem pozwala oderwać się od codziennych obowiązków oraz spędzić wyjątkowe w chwile w urokliwym miejscu. Jako ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn zapewniamy zakwaterowanie rodzinom i grupom, gotowym na odrobinę komfortowego relaksu.

Majówka nad morzem – pakiet pełen wygodnych rozwiązań!

W ofercie majówka nad morzem oferujemy wygodne zakwaterowanie, pełne wyżywienie i liczne atrakcje, które sprostają oczekiwaniom zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na terenie naszego ośrodka znajduje się basen, sauna, siłownia, SPA oraz plac zabaw. Każdy z Gości będzie więc usatysfakcjonowany z czasu spędzonego w Pogorzelicy.

Przejażdżka rowerami, spacery z kijkami Nordic Walking czy też wieczorny grill i zabawa taneczna – to tylko przykład atrakcji, jakie czekają na Gości naszego ośrodka wypoczynkowego. Zapewniamy bogato wyposażone pokoje i apartamenty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Długi weekend nad morzem – tylko z Baltic Inn!

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty, a także do dokonania rezerwacji w proponowanym przez nas terminie. Majówka nad morzem jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna, jak w ośrodku wypoczynkowym Baltic Inn!

Ten wyjątkowy w roku to idealny moment, aby rozpocząć sezon aktywnie! Pakiet Majówka nad morzem obejmuje:

  • 7 noclegów z wyżywieniem Hp w terminie 26.04-03.05.2024r
  • dostęp do całego zaplecza rekreacyjno – sportowego hotelu,
  • darmowy wynajem rowerów,

Przejedź wybrzeże na rowerach lub przejdź z kijkami Nordic Walking, a wieczorem zrelaksuj się na wieczorku grillowo- tanecznym.

Pakiet obejmuje

7 noclegów z wyżywieniem Hp,

1 wieczór grillowo – taneczny,

bezpłatne korzystanie z rowerów,

bezpłatne korzystanie z kijków Nordic Walking,

2 h darmowego bilarda,

bezpłatne WI-FI

26.04-03.05.2024r.

15501 os.
  • * Cena za 1 osobę w pokoju dwuosobowym