Skip to main content

MAJÓWKA NAD MORZEM

Majówka to idealny czas na rodzinny wyjazd. Kilka dni poza domem pozwala oderwać się od codziennych obowiązków oraz spędzić wyjątkowe w chwile w urokliwym miejscu. Jako ośrodek wypoczynkowy Baltic Inn zapewniamy zakwaterowanie dla całej rodziny. Oferujemy pełne wyżywienie i liczne atrakcje, które sprostają oczekiwaniom zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na terenie naszego ośrodka znajduje się basen, sauna, siłownia, SPA oraz plac zabaw. Każdy z Gości będzie więc usatysfakcjonowany z czasu spędzonego w Pogorzelicy.

Przejażdżka rowerami, spacery z kijkami Nordic Walking czy też wieczorny grill i zabawa taneczna – to tylko przykład atrakcji, jakie czekają na Gości naszego ośrodka wypoczynkowego. Zapewniamy bogato wyposażone pokoje i apartamenty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty, a także do dokonania rezerwacji w proponowanym przez nas terminie. Majówka jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna jak w ośrodku wypoczynkowym Baltic Inn!

Czekamy na majówkowe wyjazdy już z wielką niecierpliwością. Zapraszamy do spędzenia tych wiosennych chwil 100 metrów od morza! 

Majówka to idealny czas, aby rozpocząć sezon aktywnie! Pakiet Majówka nad Morzem obejmuje 4 noclegi z wyżywieniem Hp w terminie 29.04-3.05.2022r. Przejedź wybrzeże na rowerach lub przejdź z kijkami Nordic Walking, a wieczorem zrelaksuj się na wieczorku grillowo- tanecznym.

Pakiet obowiązuje w terminie 29.04-3.05.2022 r.

Pakiet obejmuje

4 noclegi z wyżywieniem Hp,

1 wieczór grillowo – taneczny,

bezpłatne korzystanie z rowerów,

bezpłatne korzystanie z kijków Nordic Walking,

bezpłatne WI-FI

29.04 – 3.05. 2022 r.

13952 os.