Skip to main content

WAKACJE NAD MORZEM

Dwa tygodnie odpoczynku na łonie przyrody. Kąpiele słoneczne i zabawy na plaży, wspaniałe jedzenie, serwowane przez naszego szefa kuchni, kolej wąskotorowa, ruiny kościoła w Trzęsaczu, latarnia morska w Niechorzu oraz wiele innych atrakcji już czeka na Ciebie i Twoich bliskich!

Wczasy nad morzem – 2 tygodnie lub więcej przyjemności!

Wakacje nad morzem to przygoda, którą warto przeżyć z Baltic Inn! Dlaczego? Ponieważ nasz ośrodek wypoczynkowy w Pogorzelicy powstał po to, aby zaoferować gościom maksymalnie komfortowe warunki wypoczynku, niezależnie od ich wieku, potrzeb i preferencji. Dostęp do wszelkich form aktywności – rowery, tenis, baseny, kijki Nordic Walking, unikatowa lokalizacja, zapewaniająca ciszę i spokój, bliskość pięknego lasu sosnowego i wyjątkowa baza wypadowa do poznawania okolicy, to tylko niektóre z naszych zalet!

 

Zapraszamy do zapoznania się z atutami naszego hotelu!

Pakiet obejmuje

Nocleg w pokojach dwuosobowych, dwuosobowych z dostawką wyposażonych w TV SAT, telefon, łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz sprzętem plażowym.

możliwość korzystania z zewnętrznych basenów.

kort do tenisa wraz ze sprzętem w cenie
(2 godz. do wykorzystania podczas pobytu)

możliwość korzystania z sali fitness

2 wieczorki taneczno-grillowe 

bezpłatne Wi-Fi

 

Promocyjne ceny (za dobę)
Rabat 5%:

Pokój 2-os.

325pokój
  • I am a feature
  • I am a feature

Pokój 2-os. z dostawką

375pokój
  • I am a feature
  • I am a feature

Wyżywienie

65os.

* Do ceny pokoju należy doliczyć koszt wyżywienia w standardzie HP za każdą zameldowaną w pokoju osobę oraz opłatę klimatyczną zgodnie z cennikiem gminy Rewal.

** Dzieci do lat 3 bez opłat i świadczeń, dzieci w wieku 3-12 lat—rabat w wysokości 50% ceny kosztów żywienia.