Skip to main content

PAŹDZIERNIK NAD MORZEM

Jeśli uwielbiasz jesień nad Bałtykiem, ciszę, spokój, puste plaże i brak tłumów, zapraszamy do Pogorzelicy! Oferujemy ,Ci tygodniowy aktywny relaks. Możesz zwiedzić okolicę na rowerze czy podczas wypraw z kijkami Nordic Walkingu, a od pięknej plaży dzieli Cię nieco ponad 100 m!

Październik nad morzem – feeria barw i atrakcji!

Polska złota jesień zachwyca w każdym krajobrazie, ale nad morzem to idealny czas by cieszyć się nie tylko całym bogactwem kolorów jesieni, ale też prozdrowotnym klimatem i potężną dawką jodu, który przynosi nadmorska bryza! Wykorzysta ten właśnie czas na długie spacery brzegiem Bałtyku, wycieczki rowerowe oraz relaks bez letnich  od tłumów, by móc cieszyć się świetną formą podczas nadchodzącej zimy.

W naszym środku wczasowym Baltic Inn nasi Goście znajdą wszytsko, czego potrzeba, aby czerpać z zalet jesiennego odpoczynku nad morzem. Oferujemy w pakiecie Październik nad morzem:

  • 7 noclegów z wyżywieniem HP,
  • dostęp do całego zaplecza rekreacyno – sportowego naszego hotelu,
  • bezpłatne wypożyczanie rowerów.

Ponad to nasi Goście maja dostęp do zaplecza odnowy biologicznej, oferty SPA, kortów tenisowych i atrakcji dla dzieci. To wszytsko sprawia, ze oferta jesień nad morzem z Baltic Inn jest idealna dla każdego!

Pakiet obejmuje

7 noclegów  z wyżywieniem HP,

bezpłatne korzystanie z rowerów,

bezpłatne korzystanie z kijków Nordick Walking

30.09 – 30.10.2022 r.

1050os.