Skip to main content

Popular

Recent

Event 100 m. od plaży

balticinn elastyczna integracje

Event nad samym morzem

 

Nie jest żadną tajemnicą, że odpowiednie zintegrowanie pracowników to klucz do sukcesu całej firmy. Niejednokrotnie się zdarza, że przedsiębiorstwa z różnych branż poszukują odpowiedniego miejsca do zorganizowania bankietu, przyjęcia dla swoich pracowników, konferencji lub szkolenia. Nasza sala konferencyjna oferuje dokładnie to, czego przedsiębiorcy mogą oczekiwać!

Sala konferencyjna dla firm

Bez względu na to, z jakiego regionu Polski jest Twoja firma, event nad samym morzem jest dokładnie tym, czego Twoi pracownicy oczekują po całym roku wytężonej pracy. W BalticInn zapewniamy możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez biznesowych aż do 100 uczestników. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dysponujemy nowoczesnymi wnętrzami, szeregiem rozrywek plenerowych oraz dostępem do morza, które znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od hotelu. Takie usytuowanie obiektu powoduje, że każda osoba będzie usatysfakcjonowana z pobytu w naszych przestrzeniach.

Zorganizuj przyjęcie firmowe

Każda firma powinna od czasu do czasu zorganizować swoim pracownikom wyjazd integracyjny. Może być on połączony ze szkoleniem lub po prostu z imprezą. Ze swojej strony zapewniamy nie tylko miejsce do przeprowadzenia eventu, ale również całe zaplecze – catering, dekorację oraz pomoc w organizacji całego wydarzenia. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już wiele tego typu imprez. Zdobyte w ten sposób doświadczenie jesteśmy w stanie przełożyć na zupełnie nowych Klientów chcących skorzystać z naszych usług.

Uczestnikom eventu oferujemy noclegi oraz liczne atrakcje, takie jak na przykład basen, stół do bilarda, kort tenisowy czy też rowery, którymi można zwiedzić Pogorzelicę i najbliższą okolicę. Szeroka propozycja rozrywek powoduje, że z pewnością żaden uczestnik imprezy nie będzie się z nami nudził. Dodatkowo bezpośredni kontakt z plażą powoduje, że zaspokoimy potrzebę nawet tych najbardziej spragnionych morza osób.

Nie czekaj i już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zadzwoń i zapytaj o termin:

TEL. (+48) 78 403 12 69
TEL. (+48) 91 386 31 25
E-MAIL: RECEPCJA@BALTICINN.PL